У Києві на вихідних перекриють центр через спортивний захід

У Києві на вихідних перекриють центр через спортивний захід

Фото з архіву “Дня”

У центрі столиці 2-3 жовтня відбудеться масовий спортивний захід «Київ Нова пошта напівмарафон 2021/Kyiv Nova poshta Half Marathon 2021», за маршрутом якого передбачено обмеження транспортного руху.

Як повідомили в пресцентрі КМДА, рух перекриють 2 жовтня із 09:00 до 20:00 за маршрутом: вул. Хрещатик (від Майдану Незалежності до перехрестя з вулицею Прорізною), а також  3 жовтня з 06:30 до 16:00 за маршрутом:

  • вулиця Хрещатик, 36 – вулиця Хрещатик (від перехрестя з вулицею Архітектора Городецького в сторону Бессарабської площі) – вулиця Велика Васильківська (вiд Бессарабської площі до вулиці Жилянської) – вулиця Саксаганського (від вулиці Шота Руставелі до проспекту Перемоги) – проспект Перемоги (від вулиці Саксаганського до вулиці В’ячеслава Чорновола) – вулиця Жилянська (від вулиці Великої Васильківської до вулиці Шота Руставелі) – вулиця Шота Руставелі – вулиця Рогнідинська – вулиця Еспланадна (від вулиці Рогнідинської до вулиці Басейної) – вулиця Басейна (вiд вулиці Еспланадної до вулиці Хрещатик) – Бессарабська площа – вулиця Прорізна (від вулиці Хрещатик до вулиці Пушкінської) – вулиця Пушкінська (від вулиці Прорізної до вулиці Богдана Хмельницького) – вулиця Богдана Хмельницького (від вулиці Пушкінської до вулиці Хрещатик).

Так, 2 жовтня в столиці відбудеться «Марафон для всіх», який має особливу мету: кожен охочий зможе подолати дистанцію в 1 кілометр за людину, що не може бігати через вік, хворобу чи інші обставини, проте щодня виборює медаль своїм незламним характером та силою волі. Цього року подія вперше відбудеться в офлайновому форматі. Бігуни вийдуть на дистанцію на вулиці Хрещатик, 24 о 15:00 із наліпками на формі, де будуть вказані імена тих, заради яких вони біжать.

Київські НовиниПодіїСпортСуспільствоТранспорт
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.