Warning: getimagesize(https://www.investua.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/36dcdf47405a58f4f45bd23500c12a84.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

У Донецьку в будівлі мерії пролунали потужні вибухи

У Донецьку в будівлі мерії пролунали потужні вибухи

Фото з соцмереж

В окупованому Донецьку в будівлі мерії сталась серія вибухів. За інформацією місцевої окупаційної адміністрації, постраждали двоє людей. Російські ЗМІ вже звинуватили в інциденті Україну, повідомляє Вільне радіо.

Про подію повідомляє російське видання “РИА Новости”.    

За їхньою інформацією, вибухи у будівлі міської адміністрації Донецька сталися близько 8-ї години ранку. У цьому окупати вже встигли звинуватити ЗСУ, мовляв, вони обстріляли місто з РСЗВ “HIMARS”.

Як повідомив ставленик окупантів у Донецьку Олексій Кулемзін, внаслідок обстрілів постраждали щонайменше 2 людей.

Офіційних заяв від української влади поки що не було.

Схожий інцидент стався у тимчасово окупованому місті 17 вересня. Тоді біля будівлі окупаційної адміністрації в центрі Донецька пролунали вибухи. Щонайменше 4 людей загинули, ще 3 дістали поранень. Серед загиблих попередньо було двоє окупантів. Також постраждала будівля місцевого ЗМІ.

Війна Росії проти України
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.