В столиці Чехії відкриється виставка російської військової техніки, знищеної ЗСУ

Фото з фейсбук сторінки Генеральний Штаб ЗСУ
У понеділок, 11 липня, столиці Чехії відкриється виставка російської військової техніки, знищеної Збройними силами України.
Про це повідомило у Фейсбуці посольство України в Чехії, передає Укрінформ.
Зазначається, що на експозиції будуть представлені російський танк Т-90, артилерійські установки, протитанкові системи й сумнозвісний ракетно-зенітний комплекс «Бук».
Відвідувачі також зможуть на власні очі побачити декілька із 3000 тисяч ракет, випущених російськими загарбниками по українських містах.
У відкритті виставки візьмуть участь єврокомісар із внутрішніх справ Ілва Йоганссон, міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський, перший віцепрем’єр-міністр – міністр внутрішніх справ Чеської Республіки Віт Ракушан, мер Праги Зденєк Гржіб та староста Праги 7 Ян Чижинський.
Виставка триватиме до 24 липня на Летенській рівнині в Празі 7.
Європа
Джерело