США турбують дії Москви щодо України, – Блінкен

США турбують дії Москви щодо України, - Блінкен

Фото Reuters

Нинішня політика Росії щодо України та заяви Москви викликають непідробну тривогу у Вашингтоні, заявив у суботу журналістам під час візиту до Сенегалу держсекретар США Ентоні Блінкен.

“У нас є справжнє занепокоєння з приводу незвичайної військової активності Росії на кордоні з Україною. У нас є справжнє занепокоєння з приводу риторики, яку ми бачили та чули від Росії, а також спостерігали у соціальних мережах”, – наводять західні ЗМІ слова держсекретаря.

Він зазначив, що стурбованість Вашингтона багато в чому поділяють його союзники, але не став робити припущень щодо планів Москви щодо України.

“Але ми знаємо, що сталося в минулому. Ми знаємо стиль Росії зі спробою вказати на уявну провокацію України або будь-якої іншої країни і використовувати це як привід для того, що Росія робить весь цей час”, – додав Блінкен.

Раніше цього тижня президент РФ Володимир Путін на розширеному засіданні колегії МЗС РФ заявив, що Москву непокоїть внутрішньоукраїнська криза та недотримання Мінських домовленостей. За словами російського президента, немає “альтернативи виконанню Мінських домовленостей у повному обсязі”.

Інтервенція РосіїПолітикаРосія
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.