Росіяни знову обстріляли Енергодар, у місті зникло електропостачання

Фото facebook.com/en.gov.ua
Окупанти знову обстріляли Енергодар, в місті зникло електропостачання.
Про це в Телеграмі повідомляє міський голова Енергодара Дмитро Орлов.
“Енергодар знову під обстрілами окупантів! Проміжки між провокаціями стають дедалі коротшими. Вже вдруге за добу зникло електропостачання по всьому місту”, – написав він.
Орлов додав, що працівники комунальних та інших служб просто не встигають завершити одні аварійно-відновлювальні роботи, як черговий обстріл зводить їхню роботу нанівець і треба все починати з початку.
Прогнозувати терміни відновлення електропостачання зараз неможливо.
Він звернувся до мешканців з проханням дотримуватися правила двох стін під час обстрілів. Зробити запаси питної води та, коли з’явиться можливість і припиняться обстріли, сформувати запас продуктів, які не потребують приготування.
Війна Росії проти України
Джерело