Росія поскаржилась УЄФА на поведінку вболівальників збірної України

Росія поскаржилась УЄФА на поведінку вболівальників збірної України

Фото Reuters

Російський футбольний союз просить Спілку європейських футбольних асоціацій (УЄФА) розпочати розслідування поведінки вболівальників збірної України під час півфіналу чемпіонату Європи з футзалу.

Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна” з посиланням на пресслужбу РФС.

“Російський футбольний союз направив звернення до УЄФА з вимогою відкрити дисциплінарне розслідування за фактом дискримінаційної поведінки уболівальників збірної України під час півфіналу чемпіонату Європи з футзалу”, – йдеться в повідомленні.

“Під час матчу, який відбувся 4 лютого в Нідерландах, українські вболівальники на трибунах скандували на адресу російських футболістів образливі висловлювання, які мали політичний характер, розпалювали ненависть за національною ознакою, серед іншого закликали до вбивства російських громадян”, – заявила пресслужба.

“Згідно з регламентом турніру, національні асоціації несуть відповідальність за поведінку своїх гравців, офіційних осіб, членів, уболівальників та будь-яких осіб, які виконують функції на матчі від їхнього імені, і можуть бути піддані дисциплінарним санкціям”, – йдеться в повідомленні.

“У зв’язку з цим РФС звернувся до УЄФА з проханням відкрити дисциплінарне провадження з метою розгляду та ухвалення рішення за підсумками описаних інцидентів”, – йдеться у заяві РФС.

РосіяСпорт
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.