Президент УАФ подарував Варфоломію футболку збірної України та вишиванку

Президент УАФ подарував Варфоломію футболку збірної України та вишиванку

Фото facebook.com/andriy.pavelko

Президент Української асоціації футболу Андрій Павелко під час зустрічі із Вселенським патріархом Варфоломієм у Стамбулі подарував патріарху українську вишивану сорочку та футболку форми національної збірної.

Як передає “Укрінформ”, про це Павелко повідомив у Фейсбуці.

“Перебуваючи у Стамбулі, мав честь зустрітися із Вселенським патріархом Варфоломієм, який нещодавно й сам приїздив до України та вітав нашу державу з 30-річчям проголошення Незалежності… Не порушуючи традицію, презентував Вселенському патріарху Варфоломію два подарунки: українську вишивану сорочку й особливо цінний наш футбольний сувенір – футболку форми національної збірної, яка під час Євро-2020 стала невербальною нотою до всього світу про самоствердження неподільної України, дякуючи своєму дизайну з мапою країни та гаслами «Слава Україні!», «Героям Слава!». На подарунку гравці нашої головної команди залишили свої підписи”, – йдеться у дописі.

Павелко також розповів, що передувала особистій аудієнції зі Вселенським патріархом Варфоломієм важлива в його житті подія – вінчання з дружиною Катериною у Константинопольській православній церкві. Подружжя отримало від предстоятеля благословення.

РелігіяСпорт
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.