«Оптимістичний шлях — знайти інвестора». В українському футбольному клубі розповіли про борги у 3,5 млн доларів

«Оптимістичний шлях — знайти інвестора». В українському футбольному клубі розповіли про борги у 3,5 млн доларів 16 червня, 18:29

«Оптимістичний шлях — знайти інвестора». В українському футбольному клубі розповіли про борги у 3,5 млн доларів

Максим Гарус сподівається знайти інвестора (Фото: Суспільне Полтава)

Гендиректор полтавської Ворскли Максим Гарус розповів про критичну фінансову ситуацію в клубі.

Читайте також: Металіст 1925 змінив назву та оновив емблему клубу — відео

Функціонер зазначив, що Борги команди вже перевищили 3,5 мільйона доларів, із яких майже два мільйони — невиплачені зарплати, повідомляє Суспільне Полтава.

Тепер клуб сподівається знайти інвестора.

Реклама

«Оптимістичний шлях — усе ж таки знайти інвестора. І ми відкриті, клуб продається, клуб передається. Інфраструктура є, певні фінансові прогнози є. З боргами працювати можна. Для цього потрібна людина, котра любить футбол і котра зацікавлена в цьому великому господарстві», — сказав гендиректор.

Читайте також: Лівий Берег повертається в УПЛ: у битві за еліту столичний клуб здолав Олександрію

Водночас керівництво розглядає можливість оголошення банкрутства.

«Суспільство вважає, що банкрутство — це смерть. Ні, банкрутство — це нормальний процес. Зокрема, продаються активи, йде процес роботи з боргами. Ми працюємо з юридичною складовою, фінансовою складовою, виходимо, умовно кажучи, „в нуль“ і відроджуємося», — сказав Гарус.

Щоб стабілізувати фінансову ситуацію, за словами гендиректора, клубу потрібно близько 1,5 мільйона доларів. Ці кошти дозволили б покрити критичні боргові зобов’язання.

«Ми маємо невеличких спонсорів, котрі платять нам за рекламу, зокрема, за рекламу, котра розміщена на стадіоні. У нас є певні відносини з СК Полтава, ми здаємо їм в оренду базу на Нижніх Млинах. Ми зараз із ними домовляємося щодо оренди стадіону на наступний сезон. Тобто певні надходження в нас є», — розповів Гарус.

За підсумками сезону 2024/25 Ворскла вперше в історії вилетіла з УПЛ. Кампанію 2025/26 полтавська команда завершила на 14-му місці у Першій лізі.

Повідомлялося, що через борги Ворсклу не допустили до змагань у наступному сезоні.

Редактор: Олег Телюк

Теги:   ФК Ворскла Футбол Борги

Реклама:

Загрузка… Реклама: Показати ще новини
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.