Низка урядових сайтів України зазнала масштабної кібератаки

Низка урядових сайтів України зазнала масштабної кібератаки

Фото Reuters

Робота низки урядових сайтів досі не відновлена після масштабної кібератаки.

Як передає Укрінформ, станом на ранок 16 лютого не відновлена робота сайтів, зокрема Міноборони, Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості, Міністерства внутрішніх справ, Урядового порталу.

15 лютого DDoS-атак зазнали сайти Міністерства оборони та Збройних сил України. Були також зафіксовані перебої в роботі вебсервісів державних Ощадбанку і ПриватБанку. Робота банківських ресурсів станом на 19:30 була відновлена. Робоча група з фахівців основних суб’єктів національної системи кібербезпеки вживає заходів для протидії та локалізації кібератаки.

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив, що близько 20:00 почалася потужна DDoS-атака на портал «Дія», її відбили кіберфахівці.

За фактом DDoS-атак на українські вебресурси Нацполіція відкрила кримінальне провадження за статтями 361 (несанкціоноване втручання в роботу автоматизованих систем) та 363-1 (умисне масове розповсюдження повідомлень електрозвязку, що призвело до порушення роботи автоматизованих систем) Кримінального кодексу.

Інтервенція РосіїВійнаТехнології
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.