На Миколаївщині збили російський Су-25, – голова ОВА

Фото з відкритих джерел
У Миколаївській області у п'ятницю, 21 жовтня, збили російський літак, повідомив голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.
Про це повідомляє агентство “Інтерфакс-Україна”.
"Під час тривоги мінус ворожий Су-25. Не треба шастати", – написав Кім у Телеграм-каналі.
Війна Росії проти УкраїниПодії
Джерело