Мінмолодьспорту має оперативно усунути виявлені недоліки у підготовці до Олімпійських ігор, – рішення профільного комітету ВР

Мінмолодьспорту має оперативно усунути виявлені недоліки у підготовці до Олімпійських ігор, - рішення профільного комітету ВР

Фото: Комітет ВР з питань молоді і спорту

Комітет Верховної Ради з питань молоді і спорту рекомендував профільному міністерству проаналізувати усі недоліки в підготовці до Олімпіади-2020, аби уникнути їх в майбутньому та доповісти.  Він також надав пропозиції щодо змін до проекту держбюджету в частині збільшення видатків на спорт і молодіжну політику на 6,8 млрд. грн. З них 5 млрд. на програму забезпечення молоді житлом.

Про це заявила народна депутатка України, голова парламентського підкомітету з питань спорту вищих досягнень та спортивної діяльності Ольга Саладуха.

«Під час засідання звучали гострі, але справедливі слова критики. Щодо чисельності та складу нашої делегації в Токіо, щодо допінгових скандалів, щодо реабілітації спортсменів після травм, щодо дефіциту кадрів у спорті та браку інфраструктури. Чесна та відверта позиція спортивних управлінців і самих спортсменів дуже важлива. Це демонструє, що наш спорт реагує на виклики», – переконана Ольга Саладуха.

Вона повідомила, що Комітет з питань молоді і спорту одноголосно рекомендував профільному Міністерству провести розширений аналіз щодо виявлення можливих прогалин та недоліків під час підготовки до Олімпіади, затвердити план заходів щодо їх усунення під час підготовки до участі в наступних іграх, а про виконання рішення проінформувати Комітет до 1 січня 2022 року.

«Також Комітет на своєму засіданні схвалив проект держбюджету в частині спортивних та молодіжних видатків. Зокрема, рекомендував, щоб розміри субвенції місцевим бюджетам на розвиток спортивної інфраструктури збільшилися на 150 млн. грн. Крім того, запропонував, аби вона розподілялася спеціальною комісією за участі Мінмолодьспорту, бюджетного та спортивного комітетів Верховної Ради. Також Комітет вніс поправки щодо збільшення на 6,6 млн грн фінансування підготовки і участі національних збірних команд України в міжнародних змаганнях. Ці кошти підуть на преміювання успішних спортсменів і тренерів, що додасть їм мотивації в боротьбі за трофеї», – наголосила Ольга Саладуха.

Народна депутатка також відзначила, що Комітет вніс правку до проекту держбюджету, за якою до сфери молодіжного будівництва слід залучити ще 5 млрд грн.

«Загалом Комітет рекомендував збільшити спортивний бюджет на 1,8 млрд, а бюджет молодіжної політики на 5 млрд грн. Такі показники рекордні, держава переводить спорт з режиму виживання в режим розвитку», – переконана Ольга Саладуха.

Олімпіада-2020Спорт
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.