Warning: getimagesize(/wp-content/uploads/c1b0fc9acbd5fbf1a6fed6194d2aac33.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Комітет ПАРЄ рекомендував відхилити список кандидатів на посаду судді ЄСПЛ від України

Комітет ПАРЄ рекомендував відхилити список кандидатів на посаду судді ЄСПЛ від України

Фото Reuters

Комітет Парламентської асамблеї Ради Європи з відбору суддів до Європейського суду з прав людини оцінив список кандидатів на посаду судді ЄСПЛ, поданих, зокрема, Україною, і рекомендував відхилити його.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на рішення комітету, опубліковане на сайті ПАРЄ.

“Комітет провів співбесіду з усіма кандидатами 16 вересня 2021 року. Комітет рекомендує Асамблеї відхилити список, тому що не всі кандидати відповідають критеріям для обрання суддею Європейського суду з прав людини, та звернутися до України з проханням подати новий список кандидатів”, – йдеться у рішенні.

Зазначається, що серед кандидатів, запропонованих Україною – Микола Гнатовський, Олександр Мережко та Гаяне Нуріджанян.

Голова Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській асамблеї Ради Європи Марія Мезенцева зазначила у коментарі у Фейсбуці, що це ще не остаточне рішення.

“Ніхто поки що третій конкурс не проводить. Українська делегація йтиме по процедурі, для збереження списку фіналістів, який включає двох чудових кандидатів і кандидатку. Засідання ПАРЄ – наступного тижня”, – написала вона.

Політика
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.