Канада оголосила Китаю дипломатичний бойкот на Олімпіаді 2022 року

Канада оголосила Китаю дипломатичний бойкот на Олімпіаді 2022 року

Фото: Reuters

Канада не відряджатиме своїх урядовців на зимові Олімпійські Ігри 2022 року в Пекіні через порушення прав людини в Китаї.

Як повідомляє Укрінформ, про це в Оттаві заявив прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо.

“Ми оголошуємо, що не надсилатимемо жодних дипломатичних представників на пекінську Олімпіаду та Паралімпіаду цієї зими”, – сказав Трюдо.

Канада оголосила Китаю дипломатичний бойкот на Олімпіаді 2022 року

Він додав, що це рішення не повинне стати сюрпризом для Китаю. “Останні кілька років ми дуже чітко заявляли про глибоке занепокоєння порушенням прав людини і сьогоднішнє рішення – продовження цього”, – зазначив прем’єр-міністр.

Водночас за словами міністра закордонних справ Канади Мелані Джолі, канадська Олімпійська збірна братиме участь у змаганнях в Китаї. Безпеку атлетів у Пекіні забезпечуватиме Канадська королівська кінна поліція.

Як відомо, 6 грудня речниця Білого дому Джен Псакі заявила, що США не відряджатимуть американських урядовців на зимові Олімпійські Ігри 2022 року в Пекіні через порушення прав людини в Китаї. При цьому вона зазначила, що американські спортсмени зможуть брати участь в олімпійських змаганнях. Згодом до дипломатичного бойкоту приєдналася також Австралія та Велика Британія.

Олімпіада пройде у Пекіні з 4 до 20 лютого 2022 року.

ПодіїПолітикаСпорт
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.