Гвардіола покине Манчестер Сіті після 10 років у клубі — ЗМІ

Гвардіола покине Манчестер Сіті після 10 років у клубі — ЗМІ 18 травня, 23:38

Гвардіола покине Манчестер Сіті після 10 років у клубі — ЗМІ

Гвардіола виграв із Сіті 20 трофеїв (Фото: Reuters/Peter Cziborra)

Головний тренер Манчестер Сіті Хосеп Гвардіола залишить свою посаду після завершення сезону-2025/26.

Читайте також: П’ять трофеїв за два сезони. Барселона ухвалила рішення щодо головного тренера

Про це повідомляє Daily Mail.

Гвардіола готується залишити посаду головного тренера після 10 років роботи в клубі. Очікується, що офіційно про відставку 55-річного іспанського фахівця буде оголошено в неділю, коли Сіті прийматиме Астон Віллу у завершальному турі чемпіонату Англії.

Реклама

Контракт Гвардіоли завершується 30 червня 2027 року.

Гвардіола очолює Манчестер Сіті з 2016 року. За цей час під його керівництвом команда виграла 20 титулів.

«Містяни» шість разів вигравали чемпіонат Англії, п’ять разів здобували Кубок англійської ліги, а також по три рази тріумфували в Кубку Англії та Суперкубку країни.

Окрім внутрішніх трофеїв, Сіті вперше в історії клубу виграв Лігу чемпіонів, а також здобув перемоги в клубному чемпіонаті світу та Суперкубку УЄФА.

У клубі вже розглядають варіанти заміни тренера. Серед потенційних кандидатів називають Енцо Мареску та Венсана Компані.

Раніше Гвардіола заявляв, що саме Комані в майбутньому очолить Манчестер Сіті.

Також повідомлялося, що Гвардіола може стати головним тренером збірної Італії.

16 травня Манчестер Сіті обіграв Челсі та став володарем Кубка Англії.

Редактор: Олег Телюк

Теги:   Манчестер Сіті Хосеп Гвардиола Англійська Прем'єр-ліга Футбол

Реклама:

Загрузка… Реклама: Показати ще новини
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.