Для відновлення костелу Святого Миколая зібрали 15,7 мільйона

Для відновлення костелу Святого Миколая зібрали 15,7 мільйона

Фото з архіву “Дня”

На відновлення костелу Святого Миколая у Києві, що постраждав від пожежі, зібрали 15,7 млн грн.

Про це у Фейсбуці повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики.

“Відбулося перше засідання робочої групи з питань громадського контролю за ходом виконання аварійно-відновлювальних робіт у Костелі Святого Миколая”, – ідеться в повідомленні.

До складу робочої групи під головуванням міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка увійшли представники МКІП, Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти, Національного будинку органної та камерної музики України, Римо-католицької церкви в Україні, а також бізнесу та громадськості.

Ткаченко поінформував, що Державна служба з надзвичайних ситуацій склала попередній висновок щодо аварійного стану будівлі. На черзі – висновок Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Після того буде проведено експертизу аварійного стану, що стане підставою для складання проектно-кошторисної документації.

З урахуванням мінімальних термінів отримання всіх належних висновків експертів роботи в костелі розпочнуться в середині жовтня.

“Гроші на порятунок Костелу Святого Миколая продовжують надходити. Сьогодні станом на 17 годину на рахунку Національного будинку органної та камерної музики України 15,7 млн грн”, – сказано в повідомленні.

ПодіїСуспільство
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.