Через війну в Україні 90% потужностей вітрової енергетики виведені з експлуатації

Унаслідок повномасштабного вторгнення росії 90% потужностей вітрової та 45-50% сонячної енергетики в Україні виведені з експлуатації.
Про це повідомив міністр енергетики Герман Галущенко в інтерв’ю каналу «Ми – Україна», передає кореспондент Укрінформу.
«Зелена» енергетика – це, напевно, найбільш постраждала галузь, адже на півдні України в нас основна частина потужностей. Ми втратили приблизно 90% «вітру» та 45-50% «сонця». Це величезні втрати», – сказав міністр.