Більше 45% киян повністю вакцинувались від коронавірусу, – КМДА

Більше 45% киян повністю вакцинувались від коронавірусу, – КМДА

Фото: Reuters

Від початку вакцинальної кампанії у столиці здійснено понад 2,5 млн щеплень: однією дозою – майже 1,4 млн щеплень, другою дозою – понад 1,1 млн.

Як передає Укрінформ, про це зазначила заступниця голови КМДА Ганна Старостенко.

«Київ традиційно втримує лідерство у вакцинальній кампанії. За підрахунками Міністерства охорони здоров’я, загалом першу дозу вакцини проти COVID-19 отримало вже 57% населення столиці, повний курс щеплення – 45,7% киян», – сказала Старостенко.

Проте, за її словами, місто продовжує нарощувати вакцинальні потужності.

«Ми відкриваємо нові тимчасові вакцинальні пункти у торговельно-розважальних центрах, ЦНАПах, на ринках, вокзалах – там, де містянам буде зручно швидко зробити щеплення. Загалом у столиці працює 40 таких пунктів, і з початку їхнього відкриття лише в торгових мережах уже здійснено понад 193 тис. щеплень. Кожен такий пункт працює із дотриманням усіх санітарних норм та стандартів», – наголосила заступниця голови КМДА.

На сьогодні у Києві працюють: 148 кабінетів щеплень у медзакладах охорони здоров’я первинної ланки; 21 міні-вакцинальний центр; Центр масової вакцинації, створений на базі МВЦ; 53 мобільні бригади; 40 тимчасових вакцинальних пунктів у торговельно-розважальних центрах, Центрах надання адміністративних послуг, на Центральному автовокзалі та на Житньому ринку.

КоронавірусКиївські Новини
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.