Москву не влаштовує проєкт підсумкового документа до зустрічі глав МЗС “нормандської четвірки”, – джерело

Москву не влаштовує проєкт підсумкового документа до зустрічі глав МЗС "нормандської четвірки", - джерело

Фото: Reuters

Російські пропозиції не враховано в підготовленому Францією і Німеччиною проєкті документа до зустрічі глав МЗС “нормандської четвірки”.

Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна” з посиланням на  інформоване джерело.

“28 жовтня ми їм направили наш проєкт підсумкового документа, вони нам 5-го числа надіслали свій проєкт, у якому наші пропозиції взагалі не було враховано”, – сказав співрозмовник агентства.

6 листопада Москва направила Берліну та Парижу листа з коментарями та проханням іще раз подивитися на російський проєкт, на цей лист відповіді поки що не було, додав він.

У зв’язку з цим про зустріч найближчим часом не йдеться – 11 листопада, як раніше повідомлялося, взяти в ній участь російському міністру не дає змоги графік. 12 листопада в Парижі відбудеться Міжнародна конференція щодо Лівії, в якій, як очікується, візьме участь глава російського зовнішньополітичного відомства, проте зустріч у “нормандському форматі” на її полях також не планується.

“Німці та французи по-іншому почали читати “Мінськ”, називати Росію стороною конфлікту, вимагати виконання якихось зобов’язань. У цих умовах участь наша нічого не дасть”, – сказав співрозмовник агентства.

Глава МЗС РФ Сергій Лавров напередодні повідомив, що Париж пропонував провести зустріч глав МЗС “нормандської” четвірки 11 листопада, проте Москва від цієї пропозиції відмовилася, оскільки не отримала від Франції та Німеччини реакції щодо змістовного наповнення, а також через розбіжність графіків.

У МЗС Франції у вівторок повідомили, що Берлін і Париж відповіли на пропозиції Москви щодо підсумкового документа міністерської зустрічі “нормандського формату” й розраховують організувати цю зустріч якомога швидше.

Інтервенція РосіїПолітика
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.