ЗСУ знищили багато живої сили, “Ураган” і “Панцир” ворога, – ОК “Південь”

Фото: Генштаб ЗСУ
Українській військові продовжують потужно бити по російських окупантах на півдні. ЗСУ 28 серпня знищили багато живої сили та техніки ворога.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Оперативне командування "Південь".
"Нашою авіацією завдано 8 ударів у районі Нововознесенського, Благодатівки, Новопетровки, Любомирівки, Іванівки, Вавилового", – вказують військові.
В ОК "Південь" зазначили, що ракетно-артилерійськими підрозділами на правому березі Дніпра знищено 41 російського солдата та багато техніки окупантів, а саме:
2 безпілотні літальні апарати;
танк Т-72;
РСЗВ "Ураган";
зенітно-гарматний ракетний комплекс "Панцир-С1";
самохідну артилерійсько-мінометну установку "Нона-С";
станцію радіоелектронної боротьби;
6 одиниць авто-бронетехніки.
Війна Росії проти УкраїниПодіїСитуація
Источник