Зеленський наголосив на необхідності усунення черг на АЗС, – нарада

Зеленський наголосив на необхідності усунення черг на АЗС, - нарада

Фото: Reuters

Президент України Володимир Зеленський, керівник Офісу президента Андрій Єрмак та його заступники, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та члени уряду взяли участь у нараді з актуальних питань діяльності виконавчої влади, на якій розглянули питання паливної безпеки країни.

Про це повідомляє пресслужба глави держави.

Президент наголосив на необхідності усунення черг на українських заправних станціях.

Як розповіла перший віцепрем’єр-міністр – міністр економіки Юлія Свириденко, у взаємодії з Міністерством закордонних справ триває робота щодо надання Україні зеленого коридору в портах Східної Європи, що є наразі головним вузьким місцем у логістиці постачання пального в країну.

Також було наголошено на необхідності укладання довгострокових контрактів і накопичення державного резерву пального.

Міністр фінансів України Сергій Марченко доповів про стан виконання державного бюджету в умовах воєнного стану. Так, країна завершила квітень з дефіцитом у 125 млрд грн. При цьому надходження від податкової та митниці становили 53 млрд грн, що перевищило очікування. На травень заплановано 57 млрд грн надходжень.

За словами міністра, щомісячний дефіцит планують погашати завдяки міжнародним грантам і кредитам. Тривають переговори про міжнародні гранти в обсязі 11 млрд дол. США, з них 5 млрд дол. наша держава вже отримала.

На нараді обговорили підготовку Плану відновлення та розвитку України після війни.

Зеленському доповіли про перебіг процесу надання Україні статусу кандидата на членство у Європейському Союзі.

Також було приділено увагу питанню взаємодії органів державної влади з міжнародними організаціями щодо надання громадянам, постраждалим від російської агресії, послуг медичної, психологічної та соціальної реабілітації.

ПолітикаСуспільствоТранспорт
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.