Зеленський наголошує на важливості запобігання дестабілізації всередині країни

Зеленський наголошує на важливості запобігання дестабілізації всередині країни

Фото ОПУ

Президент України Володимир Зеленський заявив про важливість підготовки всіх структур МВС для запобігання дестабілізації всередині країни.

"Ми з вами розуміємо, що будь-який наступ, будь-яка окупація розпочинається з дестабілізації всередині держави, з роботи ДРГ", – сказав він у Херсонській області в суботу.

Зеленський зазначив, що цьому присвячені спеціальні навчання підрозділів МВС на кордоні з тимчасово окупованим Кримом, які відбуваються наразі. "На сьогодні ми бачимо, що все чудово відпрацьовується. Найближчими днями триватиме … Паралельно в нас відбуватимуться військові навчання", – сказав він.

Відповідаючи на запитання журналіста про загрозу дестабілізації всередині країни, президент сказав: "Такі "сюрпризи" (внутрішні заворушення – ред.) можуть бути. Ми маємо розраховувати на свої сили. Ми розуміємо, що такі речі можуть бути без попереджень, тому найголовніше – щоб ми були до всього готові. Й саме це відпрацьовуємо".

При цьому Зеленський відзначив відповідну підготовку фахівців: "Я думаю, що наші фахівці, наші міністерства, наші військові на дуже серйозному рівні. Саме цей рівень вони сьогодні продемонстрували".

Він також нагадав, що напередодні відбулося виїзне засідання РНБО в Харкові. "Нікого не боїмося, без паніки, все під контролем", – запевнив глава держави.

Зеленський у суботу в Херсонській області спостерігав за спеціальними навчаннями підрозділів МВС на кордоні з тимчасово окупованим Кримом.

Інтервенція РосіїВійнаПолітикаСуспільство
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.