За добу від обстрілів окупантів на Донеччині загинули три людини, вісім – поранено

Фото з фейсбук сторінки Павло Кириленко
Минулої доби внаслідок обстрілів населених пунктів Донецької області загинули 3 особи, ще 8 отримали поранення, повідомляє голова обласної військової адміністрації Павло Кириленко. Повідомляє агентство Інтерфакс-Україна.
“За 4 листопада росіяни вбили 3 цивільних у Донецькій області: 2 у Бахмуті та 1 у Дружбі. Ще 8 осіб в області за добу отримали поранення”, – написав Кириленко у телеграм-каналі в суботу.
За його словами, наразі неможливо встановити точну кількість жертв у Маріуполі та Волновасі.
Війна Росії проти України
Источник