Усі російські службовці та судді, які працюють на війну та репресії, мають потрапити під санкції, – Зеленський у парламенті Люксембургу

Усі російські службовці та судді, які працюють на війну та репресії, мають потрапити під санкції, - Зеленський у парламенті Люксембургу

Фото ОПУ

Президент України Володимир Зеленський закликав до поширення санкцій на всіх російських службовців та суддів, які працюють на війну та репресії.

“Потрібно ще більше санкцій проти росії за війну. Щойно запрацює шостий санкційний пакет, ми всі маємо готувати сьомий. Усі російські службовці, які працюють на війну, і всі російські судді, які працюють на репресії, мають потрапити під санкції”, – сказав він, виступаючи у четвер за допомогою відеозв’язку в парламенті Люксембургу.

“Активи їхні та інших санкційних осіб і фізичних, і юридичних, а також активи російської держави, які зберігаються в іноземних юрисдикціях, мають бути заморожені. Усі”, – заявив він.

За словами Зеленського, “треба знайти юридичну можливість їх конфіскувати і спрямувати на відшкодування збитків, які росія завдала жертвам війни. Це буде справедливо та повчально для агресора. Треба показати, що європейська єдність перевершує будь-які сумніви щодо здатності Європи захищати свої цінності”.

Війна Росії проти УкраїниЄвропаЄСПолітикаПраво
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.