Укроборонпром і Міноборони Британії запустили Програму для розвитку озброєння України

Укроборонпром і Міноборони Британії запустили Програму для розвитку озброєння України

Фото ukroboronprom.com.ua

Керівники державних оборонних підприємств та топ-менеджмент Укроборонпрому розпочали навчання у Стратегічній програмі Києво-Могилянської Бізнес-Школи (kmbs) для розвитку системи озброєння України.

Програма розроблена kmbs за сприяння Концену та Міністерства оборони Великої Британії, повідомили в пресцентрі “Укроборонпрому”.

Упродовж 6 місяців 40 управлінців з 19 інституцій оборонної галузі, в тому числі з Офісу президента, РНБО, Верховної Ради, Міністерства оборони та Генерального штабу ЗСУ, працюватимуть над розробкою нового дизайну системи озброєння України. У підсумку це забезпечить стійкість і конкурентоспроможність оборонної індустрії, а також позитивно впливатиме на економічний та технологічний розвиток країни.

В основі програми — методологія дизайну державних систем та бізнес-екосистем, а також п’ятирічний досвід kmbs у забезпеченні професійного розвитку державного керівництва вищого рівня у секторі безпеки і оборони.

«Складно переоцінити внесок оборонної системи України у стримання агресора, економічний та технологічний розвиток держави, її процвітання. Система озброєння є однією з ключових складових цього розвитку. У межах цієї Програми ми будемо працювати над розробкою нового дизайну системи оборонної індустрії, розширенням міжсекторальної взаємодії та формуванням нової культури», — зазначає керівниця програми Гелена Саврук.

Під час навчання учасники матимуть можливість перейняти досвід розвитку інновацій та взаємодії зі стейкхолдерами від партнерів Програми з Міністерства оборони Великої Британії, а також вивчати успішний досвід систем розвитку озброєння інших країн.

Очікується, що випускники програми стануть лідерами змін у своїх інституціях та будуть імплементувати напрацьовану модель  через призму визначених президентом України пріоритетів щодо використання механізмів державно-приватного партнерства та військово-технологічного співробітництва у оборонно-промисловому комплексі. Залучення великого кола стейкхолдерів до процесу сприятиме запровадженню інтегрованого та сфокусованого підходу до розвитку технологічного та економічного потенціалу оборонної промисловості України.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.