Україна та Польща домовились про бездозвільний проїзд вантажівок з паливом

Україна та Польща домовились про бездозвільний проїзд вантажівок з паливом

Фото: Reuters

Міністерство інфраструктури України та Міністерство інфраструктури та розвитку Польщі домовилися про відміну дозволів для всіх перевізників, які здійснюють міжнародні перевезення пального.

Про це повідомила пресслужба Мінінфраструктури.

“Ракетні удари Росії по нафтопереробних заводах і нафтобазах створили критичну ситуацію на ринку пального. Ціль команди Міністерства інфраструктури в цих умовах – повна лібералізація міжнародних вантажних перевезень для вирішення цієї проблеми. Нові правила вже набули чинності, і їхніми перевагами можуть скористатися і українські, і польські перевізники. Вдячний польській стороні за конструктивну роботу”, – зазначив міністр інфраструктури Олександра Кубракова.

За його словами, буде продовжено роботу над спрощенням вантажоперевезень та створенням максимально простих та зрозумілих правил для перевізників необхідних для України вантажів.

Для бездозвільного в’їзду на територію Польщі перевізникам пального необхідно пройти реєстрацію шляхом заповнення форми: https://forms.gle/waid3FnRX1duve9z8

Заповнити форму необхідно не пізніше, ніж за добу до перетину кордону.

Як відомо, у квітні Україна та Польща також домовилися про збільшення обсягів залізничних перевезень українського експорту до ЄС та на світові ринки через Європу. Зокрема, сторони створять спільне логістичне підприємство найближчим часом.

ПодіїПолітика
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.