У Вінниці зберуться правники, щоб обговорити земельну реформу

У Вінниці зберуться правники, щоб обговорити земельну реформу

Форум з аграрного права «Головні тенденції – 2022» відбудеться 18 лютого у Вінниці. У ньому візьмуть участь представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, нардепи з Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики, судді, адвокати, представники органів місцевого самоврядування та інші учасники ринку землі. Упродовж дня вони обговорюватимуть ключові аспекти земельної реформи, можливості впорядкування ринку землі, доцільність проведення земельних аукціонів, особливості державної реєстрації прав на сільськогосподарські землі та створення нової земельної ТСК. Організатором заходу виступила Асоціація правників України у Вінницькій області.

«Форум з аграрного права передбачає унікальну можливість для юристів та учасників земельного ринку обговорити актуальні правові питання відкриття ринку землі, окреслити поточні проблеми аграрної галузі, визначити останні тенденції розвитку аграрного сектору та звичайно, обмінятись досвідом, – повідомляють організатори. – Упродовж дня у правників буде можливість як заслухати доповіді представників Міністерства аграрної політики та продовольства України, так і долучитися до панельних дискусій. Крім того, форум містить так звані small talks, під час яких правники ділитимуться своїм практичним досвідом та секретами успішного вирішення земельних спорів».

Нагадаємо, що Асоціація правників України – це всеукраїнська громадська організація, яка об’єднує більше 6 тисяч правників з усієї України. Серед них: юристи, нотаріуси, адвокати, судді, державні службовці, народні депутати та визнані вчені у галузі права. Головне завдання АПУ – розвиток юридичної професії, удосконалення законодавства, впровадження етичних стандартів, захисту професійних прав членів АПУ та прав людини загалом.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця, фото з архіву авторки

ЕкономікаПраво
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.