У квартирах херсонців відсутнє світло та опалення

Фото pivdenukraine.com.ua
Херсонці вже третю добу без світла, у більшості районів воно так і не з’явилось після відключення. Про це повідомляють місцеві мешканці, яким вдалось під’єднатися до інтернету, повідомляє Український південь.
Ситуація в місті складна. Опалення у багатьох будинках немає, температура у квартирах сягає 14-16 градусів, не дивлячись на те, що сильні холоди ще не почались.
Величезні черги також і на заправках за бензином. Продавці розпродають на базарах залишки продуктів. Місто як і на початку окупації опинилося у гуманітарній пастці.
Війна Росії проти України
Источник