Віталій Кім заявив про зменшення обстрілів Миколаївської області через наступ ЗСУ

Фото most.ks.ua
Очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім заявив про зменшення обстрілів регіону через наступ ЗСУ в Херсонській області, розповідає видання «Мост».
За словами Кіма, минулої доби росіяни обстрілювали тільки одну громаду Миколаївщини – Баштанську.
Але, попри зменшення кількості обстрілів, навчальний процес у школах та дитсадках відбуватиметься дистанційно.
Раніше повідомлялось про те, що у Новій Каховці ліквідували російського окупанта Олексія Литвинова.
Війна Росії проти України
Источник