Від початку доби російські найманці двічі порушили режим припинення вогню

Фото: mil.gov.ua
Російські окупаційні війська 3 листопада станом на 17.00 двічі відкривали вогонь по позиціях Об’єднаних сил.
«Від початку доби з боку російсько-окупаційних військ зафіксовано 2 порушення режиму припинення вогню», – йдеться в повідомленні пресслужби ООС.
Зазначається, що поблизу населених пунктів Лобачеве та Південне окупанти відкривали вогонь зі станкових протитанкових гранатометів.
Як наголошується, втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил немає. Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається контрольованою. Українські підрозділи продовжують виконувати визначені завдання за призначенням.
Інтервенція РосіїВійна
Источник