Warning: getimagesize(https://www.investua.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/1afc39c01fc5e1512274d30f6a25cee2.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Від початку доби російські найманці двічі порушили режим припинення вогню

Від початку доби російські найманці двічі порушили режим припинення вогню

Фото: mil.gov.ua

Російські окупаційні війська 3 листопада станом на 17.00 двічі відкривали вогонь по позиціях Об’єднаних сил.

«Від початку доби з боку російсько-окупаційних військ зафіксовано 2 порушення режиму припинення вогню», – йдеться в повідомленні пресслужби ООС.

Зазначається, що поблизу населених пунктів Лобачеве та Південне окупанти відкривали вогонь зі станкових протитанкових гранатометів.

Як наголошується, втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил немає. Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається контрольованою. Українські підрозділи продовжують виконувати визначені завдання за призначенням.

Інтервенція РосіїВійна
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.