Warning: getimagesize(https://www.investua.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/ea0bce6b7abb84ed49ff687ae0d1e303.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Від початку доби окупанти тричі відкривали вогонь

Від початку доби окупанти тричі відкривали вогонь

Фото з архіву ЗСУ

Від початку доби 14 грудня російсько-окупаційні війська тричі порушили режим припинення вогню у районі проведення операції Об’єднаних сил.

“Від початку доби з боку збройних формувань Російської Федерації зафіксовано три порушення режиму припинення вогню, один з яких із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння”, – йдеться у повідомленні Міноборони.

Зазначається, що поблизу Новолуганського ворог відкривав вогонь з великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.

У напрямку Новотошківського окупанти здійснили обстріл зі станкових протитанкових та автоматичних станкових гранатометів.

У районі Авдіївки противник вів вогонь з мінометів калібру 120 мм.

Втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил внаслідок дій ворога немає.

Інтервенція РосіїВійна
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.