Від початку доби окупанти тричі відкривали вогонь на Донбасі

Фото Reuters
Упродовж доби з боку російсько-окупаційних військ зафіксовано 3 порушення режиму припинення вогню, 1 з яких із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння.
Про це повідомляє пресслужба ООС.
“У напрямку Авдіївки найманці здійснили обстріл з автоматичних станкових гранатометів. У бік Зайцевого окупанти вели вогонь з ручних протитанкових гранатометів
і стрілецької зброї. Позиції українських воїнів біля Гранітного ворог обстріляв з мінометів калібру 120 мм”, – йдеться у повідомленні.
Втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил немає.
Події
Источник