В Україні рятувальники перейшли на посилене чергування під час святкування Різдва

В Україні рятувальники перейшли на посилене чергування під час святкування Різдва

Фото: Reuters

У період відзначення Різдва Христового Державна служба України з надзвичайних ситуацій забезпечує захист населення і територій держави від надзвичайних ситуацій, пожеж та небезпечних подій у посиленому режимі.

Про це повідомляє ДСНС.

“З 9:00 7 січня до 9:00 10 січня 2022 року здійснюється посилений моніторинг техногенної та пожежної безпеки у межах зон відповідальності. Особливу увагу приділено об’єктам із масовим перебуванням людей, на яких будуть проводитися святкові заходи”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що з органами влади на всіх рівнях організовано взаємодію щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, пожеж і небезпечних подій. Відпрацьовані оперативні документи на об’єкти проведення святкових заходів та культові споруди, здійснено перевірку джерел протипожежного водопостачання у районах їх розташування.

Всього на території України на цілодобовому чергуванні перебуває понад 7 тис. осіб особового складу та 2 тис. одиниць пожежно-рятувальної і спеціальної техніки, у тому числі: близько 300 осіб та 50 одиниць техніки на об’єктах задіяних до святкування новорічних та різдвяних свят з масовим перебуванням людей; 26 піротехнічних розрахунків, загальною чисельністю понад 130 осіб і 50 од. техніки; 9 повітряних суден, у тому числі 4 літаки та 5 вертольотів.

Суспільство
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.