В Київській області відкрили нове модульне містечко для внутрішньо переміщених осіб

Фото t.me/OleksiyKuleba
Про це очільник Київської ОВА Олексій Кулеба повідомив у телеграм. Він написав, що нове модульне містечко на Київщині відкрили у місті Васильків. Повідомляє АрміяInform.
− У ньому проживатимуть внутрішньо переміщені особи з різних регіонів України, а також мешканці міста, що втратили житло під час широкомасштабного вторгнення. 352 людини, а це і дорослі, і діти, і люди старшого віку, отримають житло. Модульне містечко повністю укомплектоване необхідною побутовою технікою, а кімнати мешканців – меблями. Для дітей облаштували дитячий майданчик поряд. Дякую за плідну співпрацю Міністерству розвитку громад і територій та Уряду Польщі. Впевнений, що попереду ще багато нових проєктів на підтримку наших людей і розвитку Київщини, − повідомив Олексій Кулеба.
Суспільство
Источник