В Італії за час пандемії кількість бідних зросла на мільйон

В Італії за час пандемії кількість бідних зросла на мільйон

Фото: Reuters

Нині в Італії вже 5,6 млн осіб живуть у злиднях: пандемія коронавірусу різко погіршила становище італійців, які і так ледве зводили кінці з кінцями.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє DW з посиланням на свіжий звіт гуманітарної організації Caritas Italia.

У документі констатується наявність кризи “небаченого масштабу” – у двох мільйонах бідних сімей живуть більш як 1,3 млн неповнолітніх, які не мають коштів для гідного життя. Багато італійців, які знаходилися на межі бідності, на тлі пандемії опинилися в повних злиднях, а ті, хто і так вже був бідний, навряд чи самостійно поправлять свої справи, зазначає Caritas Italia. Найсильніше від бідності страждають Валле-д’Аоста, Кампанія, Лаціо, Сардинія і Південний Тіроль.

Caritas Italiana закликала уряд прем’єр-міністра Італії Маріо Драгі переглянути державні програми допомоги, оскільки більш як половина нужденних італійців не отримують допомоги, багато з них також страждають від непомірної заборгованості та лихварів. У доповіді зазначається, що ще до пандемії мільйони італійських сімей мали настільки високі борги, що вони не можуть бути виплачені за нормальних умов.

КоронавірусЄвропаЄСЕкономікаЖиття
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.