Своїми необачними висловлюваннями президент Болгарії підіграв російській пропаганді – Кулеба

Своїми необачними висловлюваннями президент Болгарії підіграв російській пропаганді - Кулеба

Фото з архіву “Дня”

Висловлювання президента Болгарії Румена Радева про Крим завдали удару дружнім українсько-болгарським відносинам, наголосив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

“Я розповім Румену Радеву, що таке драма: це якщо Росія напала на Болгарію, відхопила шмат території і вбила тисячі людей. Своїми необачними висловлюваннями він завдав удару дружнім українсько-болгарським відносинам, підставив Болгарію під критику ЄС і підіграв російській пропаганді”, – написав Кулеба в Twitter.

Як повідомлялося, президент Болгарії Румен Радев назвав Крим російською територією та заявив про неефективність санкцій проти Росії.

Посла Болгарії у Києві Костадіна Коджабашева запросили до МЗС України 19 листопада у зв’язку з висловлюваннями президента Болгарії.

Водночас Радев повторив свої слова про “російський Крим”, хоча й визнав, що анексія була порушенням міжнародного права, пише інтернет-видання “Європейська правда”, посилаючись на канал bTV.

“Драми немає. Питання абсолютно зрозуміле. Анексія Криму це порушення міжнародного права, але як я говорив минулого вечора, є реалії в політиці і нині Крим належить Росії” – наводять висловлювання Радева ЗМІ.

ЄвропаЄСІнтервенція РосіїКримПолітика
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.