Warning: getimagesize(https://www.investua.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/7e4a66c88ba07d1542f4f22428130546.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Російсько-окупаційні війська один раз відкривали вогонь

Російсько-окупаційні війська один раз відкривали вогонь

Фото пресцентру ООС

Російсько-окупаційні війська продовжують ігнорувати домовленості, досягнуті 22 липня 2020 року у рамках Тристоронньої контактної групи.

Від початку доби з боку збройних формувань Російської Федерації зафіксовано 1 порушення режиму припинення вогню, повідомили в пресцентрі ООС.

Поблизу Катеринівки російські найманці відкривали вогонь з гранатометів різних систем та стрілецької зброї.

Втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил внаслідок дій ворога немає.

Українські захисники відкривали вогонь у відповідь, не застосовуючи заборонене Мінськими домовленостями озброєння, та змусили противника припинити обстріли. Завдяки зусиллям наших воїнів рубежі українських підрозділів залишилися незмінними.

Інтервенція РосіїВійна
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.