Warning: getimagesize(/wp-content/uploads/3ac1d1451d31f74f0bc8c2714af57e26.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Президент Зеленський прокоментував напад на Сергія Шефіра

Президент Зеленський прокоментував напад на Сергія Шефіра

Фото ОПУ

Президент України Володимир Зеленський засудив обстріл невідомими автомобіля його першого помічника і «близького друга» Сергія Шефіра і пообіцяв «сильну відповідь».

За словами президента, на міцність і курс його команди цей напад не вплине, пише “Радіо Свобода”.

«Вважається, що це був замах на вбивство. Відразу після виступу на Генасамблеї ООН я вирушаю в столицю. Хто за цим стоїть, скажу відверто – не знаю, поки що. Які це сили? Можуть бути внутрішні або зовнішні. Але силами їх не вважаю, тому що передавати мені привіт пострілами з лісу по автомобілю мого друга – це слабкість. А ось відповідь буде сильною», – заявив Зеленський у відеозверненні, оприлюдненому у фейсбуці.

Зеленський зараз перебуває в Нью-Йорку в США, де на 22 вересня на вечір за київським часом запланований його виступ на 76-ій сесії Генеральної асамблеї ООН.

Раніше в поліції повідомили, що зранку на Київщині по дорозі між селами Лісники і Ходосівка невідомі обстріляли автомобіль першого помічника президента України, був поранений водій. У прокуратурі повідомили, що його життю нічого не загрожує.

Поліція почала спецоперацію з розшуку і затримання тих, хто стріляв. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження з попередньою кваліфікацією «замах на вбивство двох і більше осіб».

ПодіїПолітикаСитуація
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.