Президент Ізраїлю вперше прибув до ОАЕ

Президент Ізраїлю вперше прибув до ОАЕ

Фото Reuters

Президент Ізраїлю Ісаак Герцог прибув до Об’єднаних Арабських Еміратів у рамках першого такого візиту, прагнучи зміцнити зв’язки в Перській затоці.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Reuters.

Дорогою до ОАЕ літак президента Герцога пролетів над Саудівською Аравією, що, за його словами, було «справді дуже зворушливим моментом». Ер-Ріяд та Ізраїль не мають дипломатичних відносин, але Ізраїль заявив, що хотів би встановити відносини з королівством, в якому знаходяться два найсвященніші місця ісламу.

Після прибуття до столиці ОАЕ Абу-Дабі президента зустрів міністр закордонних справ шейх Абдулла бен Заїд Аль Нахайян. Потім Герцог був прийнятий фактичним правителем ОАЕ, спадковим принцом Абу-Дабі шейхом Мухаммедом бен Заїдом Аль Нахайяном у президентському палаці Аль-Ватан разом із міністрами та офіційними особами ОАЕ.

“Я бажаю (Шейху Мухаммеду) всього найкращого і вдячний за його мужність і сміливе керівництво, за укладання мирної угоди з Ізраїлем і за послання всьому регіону про те, що світ є єдиною альтернативою для народів регіону”, – сказав Герцог.

Президент також зустрінеться з єврейськими громадами в ОАЕ, які є комерційним та туристичним центром регіону.

Як повідомлялося, Ізраїль 18 січня запропонував ОАЕ підтримку в сфері безпеки та розвідки проти подальших атак безпілотників після смертельного удару єменського угруповання хуситів, пов’язаного з Іраном. ОАЕ разом з Бахрейном у 2020 році підписали за посередництвом США угоди про нормалізацію відносин з Ізраїлем, що отримали назву «Угоди Авраама». Країни поділяють загальне занепокоєння щодо діяльності Ірану та його союзних сил у регіоні.

ПолітикаСвіт
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.