Під час обстрілу окупантами Новолуганського загинув цивільний

Фото пресцентру ООС
Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко сьогодні ввечері повідомив про загибель жителя смт Новолуганське під час обстрілу з боку окупантів.
“Щойно бойовики обстріляли смт Новолуганське. За оперативною інформацією, пошкоджено об’єкти інфраструктури. Селище залишилося без світла та опалення, перебито газопровід. Унаслідок обстрілу загинув цивільний чоловік 1970 року народження”, – написав він.
Інтервенція РосіїВійна
Источник