Warning: getimagesize(https://www.investua.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/be075c9928457e1913181bf83b49b4b7.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Окупанти сьогодні тричі порушили «тишу» у зоні ООС

Окупанти сьогодні тричі порушили «тишу» у зоні ООС

Фото Reuters

Російсько-окупаційні війська продовжують ігнорувати домовленості. Від початку доби з боку збройних формувань Російської Федерації зафіксовано 3 порушення режиму припинення вогню.

Про це повідомляє пресцентр штабу ООС

Поблизу Пісків окупанти вели вогонь з ручних протитанкових та автоматичних станкових гранатометів.

Поблизу населеного пункту Лопаскине російські найманці двічі задіяли безпілотний літальний апарат, за допомогою якого здійснили скидання пострілів ВОГ-17.

Втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил внаслідок дій ворога немає.

Українські захисники відкривали вогонь у відповідь, не застосовуючи заборонене Мінськими домовленостями озброєння, та змусили противника припинити обстріли.

Завдяки зусиллям наших воїнів рубежі українських підрозділів залишилися незмінними.

Підрозділи Об’єднаних сил контролюють ситуацію та продовжують виконувати завдання з відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації.

Інтервенція РосіїВійна
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.