Warning: getimagesize(https://www.investua.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/60763751c46ca4bac33af660783e8fe3.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Окупанти сім разів порушили режим “тиші” на сході України

Окупанти сім разів порушили режим "тиші" на сході України

Фото: Reuters

Російські найманці з початку цієї доби, 23 січня, 7 разів порушили умови режиму припинення вогню на сході України.

Про це повідомляє пресцентр штабу ООС.

“Станом на 17 годину поточної доби, з боку російсько-окупаційних військ зафіксовано 7 порушень режиму припинення вогню, 6 – із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у напрямку Водяного російські найманці 4 рази відкривали вогонь із мінометів калібру 120 та 82 мм, а також гранатометів різних систем. Поблизу Попасної бойовики здійснили обстріл з мінометів калібру 120 мм, автоматичних станкових гранатометів і великокаліберних кулеметів.

Поблизу Катеринівки найманці відкривали вогонь із гранатометів різних систем та стрілецької зброї, а неподалік Новозванівки здійснили обстріл з артилерії калібру 122 мм.

“Втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил у результаті дій ворога немає. Завдяки зусиллям наших воїнів рубежі українських підрозділів залишилися незмінними”, – додають у повідомленні.

Українські військові відкривали вогонь у відповідь, не застосовуючи заборонене Мінськими домовленостями озброєння, і змусили противника припинити обстріл.

Інтервенція РосіїВійна
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.