Окупанти посилюють свої угруповання для оточення ЗСУ на сході — Міноборони

Окупанти посилюють свої угруповання для оточення ЗСУ на сході — Міноборони

Фото mediacenter.org.ua

Російські загарбники нарощують техніку в районі Сєвєродонецька та намагаються форсувати Сіверський Донець, аби посилити наступ на Донеччині, повідомляє Вільне радіо.

Про це повідомив речник Міноборони України Олександр Мотузяник на брифінгу з оперативної ситуації на фронті.

“На Донецькому напрямку ЗСУ стримують наступ підрозділів противника, який зосередився на спробах оточення наших військ в районах Сєвєродонецька і Лисичанська, а також блокування основних логістичних шляхів. На Донецькому напрямку агресор посилює свої угруповання військ. Зокрема, через Сватове в напрямку Старобільська, 40 км на північний схід від міста Сєвєродонецьк,  переміщено танки, бойові броньовані машини, автомобільну та інженерну техніку окупантів”, — повідомив речник.

Він зазначив, що підсилення угруповань росіяни проводять і на інших напрямках фронту. Так, на Слов’янському напрямку загарбники основні зусилля зосередили на спробах захоплення Краснопілля, що за 20 км на південний схід від Ізюма. Також вони намагаються створити умови для розвитку наступу на Слов’янськ.

“Слов’янський напрямок — ЗСУ ведуть бої проти угруповання противника, до якого входять підрозділи зі складу 1-ї танкової армії, 20-ї армії, берегових військ Балтійського флоту, 29-ї, 35-ї, 36-ї армій 68-го армійського корпусу східного військового округу, повітряно-десантних військ та мобілізаційного резерву так званого 1-го, 2-го армійських корпусів. Таке доволі потужне угруповання”, — каже Олександр Мотузяник.

На Бахмутському напрямку українські військові перешкоджають спробам противника оточити сили оборони в районах Оріхового та Гірського. Тому окупанти перегруповуються і посилюють свої війська на напрямку Попасна — Миколаїв. Тут противник ввів 2 батальйони зі складу першого армійського корпусу, який відновлював свою боєздатність.

На Лиманському напрямку окупанти не припиняють  спроб підготуватися до форсування річки Сіверський Донець та б’ють артилерією в бік Сіверська.

Війна Росії проти України
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.