Очільники облдержадміністрацій мають два тижні на доукомплектацію сил тероборони – президент

Очільники облдержадміністрацій мають два тижні на доукомплектацію сил тероборони - президент

Фото ОПУ

Президент України Володимир Зеленський доручив головам низки обласних державних адміністрацій доукомплектувати сили територіальної оборони протягом найближчих двох тижнів.

Зокрема, йдеться про Одеську область, Маріуполь, Рівне, Київ та Київську область, де, за словами головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, є недоробки, передає “Інтерфакс-Україна”.

“Я хотів би звернутися до голів обласних державних адміністрацій, а також до голови Київської міської державної адміністрації для того, щоб ви за два тижні все зробили, без імпровізацій. Консультуйтеся з нашими військовими згідно із законодавством про Національний спротив… Ми не маємо часу щось шукати, вирішувати, займатися політикою”, – заявив Зеленський під час засідання Конгресу місцевої та регіональної влади у Харкові.

Як наголосив Зеленський, в іншому випадку будуть кадрові рішення. Він також звернувся до міністра культури Олександра Ткаченка щодо його співпраці з головами ОДА та мерами з питань аспектів інформаційної складової територіальної оборони.

“Для нас дуже важливо, щоб інформаційна політика була однаковою, щоб люди точно розуміли: що – якщо буде, що станеться, у якому стані зараз підготовка тієї чи іншої області – щоб також із цього приводу не було ніяких імпровізацій. Тому, якщо можна, підготуйте цей план та з’єднайтесь із керівниками місцевої влади”, – підсумував Зеленський.

ВійнаПолітикаСуспільство
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.