Warning: getimagesize(https://www.investua.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/109b833176397cbb1f735d49b7c4f8db.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Наступна Конференція з питань відновлення України пройде у Великій Британії

Наступна Конференція з питань відновлення України пройде у Великій Британії

Фото Unsplash

Наступна Конференція з питань відновлення України у 2023 році буде проведена у Великій Британії, повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Про це повідомляє агентство “Інтерфакс-Україна”.

“Наступну Конференцію з питань відновлення України проведемо у Великій Британії! Дякуємо міністру закордонних справ Великої Британії Ліз Трасс за постійну допомогу та готовність сприяти розвитку України! URC2023 стане наступним кроком на шляху до відновлення, розпочатого в Лугано завдяки Швейцарії”, – написав він у Twitter.

Війна Росії проти УкраїниЄвропаДискусіяЕкономікаПолітикаФінанси
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.