На Закарпатті зацвіли підсніжники

Фото: Йозеф Молнар
На Закарпатті чоловік сфотографував та виклав у мережу перші в 2022 році підсніжники. Квіти зацвіли біля його будинку у Сваляві.
Як передає Укрінформ, фото першоцвітів виклав у мережу Фейсбук Йозеф Молнар.
“А це у Сваляві. З Новим роком!”, – написав він.
Фото перших у новому році підсніжників було зроблено 3 січня.

На Закарпатті вже понад тиждень немає морозів, дощить, температура – +5-8 градусів тепла. Свалява – один із найтепліших регіонів Закарпаття, знаходиться в низовині.
В коментарях під постом із підсніжниками люди діляться думками про те, що фото – наче із казки про 12 місяців, та про те, що природа не зазирає в календар.
Зазвичай на Закарпатті підсніжники починають цвісти наприкінці лютого, масове цвітіння припадає на початок березня.
ЕкологіяЖиття
Источник