На кордоні не спостерігається жодних явищ чи дій військового характеру, – Міноборони

На кордоні не спостерігається жодних явищ чи дій військового характеру, - Міноборони

Фото mil.gov.ua

Станом на зараз не спостерігається жодних явищ чи дій військового характер на кордоні України, які б помітно відрізнялись від того, що відбувалось навесні минулого року.

Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков під час години запитань до уряду у Верховній Раді, повідомляє Укрінформ.

«Станом на зараз не спостерігається жодних явищ чи дій військового характеру, які б помітно відрізнялись від того, що відбувалось навесні минулого року, перед Великоднем. Єдина відмінність у військовому плані, за якою ми стежимо, – це ситуація у Білорусі. Що кардинально відрізняється – це інтенсивність гібридних заходів, у першу чергу інформаційних, а також вплив цих заходів на макроекономічну ситуацію», – наголосив Резніков.

Він зазначив, що українська розвідка та головнокомандувач ЗСУ перебувають у постійному контакті з міжнародними партнерами та володіють усією інформацією.

За словами Резнікова, відмінність у цифрах щодо концентрації військ РФ поблизу українського кордону, які лунають у публічному просторі, особливо у міжнародних ЗМІ, пов’язана з тим, що Україна використовує дані стосовно зони перебування російських військ до 200 км. Саме ці дані більш точно відображають тенденції, заявив міністр.

ПодіїПолітика
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.