На Київщині попереджають про можливі аварійні відключення електроенергії

Фото з архіву “Дня”
Київська обласна військова адміністрація (ОВА) попередила жителів про можливе застосування графіків аварійних відключень електроенергії у суботу, 15 жовтня.
Про це йдеться у повідомленні ОВА у телеграм-каналі.
“Сьогодні, 15 жовтня, через поцілення ворогом об’єкта енергетичної інфраструктури на Київщині можливі застосування графіків аварійних відключень”, – ідеться в повідомленні.
Водночас в ОВА закликали жителів максимально знизити використання електроенергії в пікові години – з 17:00 до 23:00.
“Такі заходи дозволять зменшити навантаження на енергосистеми та допомогти енергетикам стабілізувати ситуацію”, – пояснили в адміністрації.
Війна Росії проти УкраїниСуспільство
Источник