На Херсонщині запасів кисню у COVID-лікарнях вистачить лише на три дні, – заступник голови ОДА

Фото Олесі Шуткевич
Запасів кисню в лікарнях, які опікуються лікуванням хворих на коронавірус жителів Херсонської області, вистачить лише на три дні, заявив заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Микола Якименко.
“Наразі дуже складна ситуація з киснем. Вона не критична, але складна. У нас на три доби кисню вистачає”, – заявив Якименко під час брифінгу в понеділок.
Він зазначив, що в області за добу використовують майже 15 тонн медичного кисню.
Коронавірус
Источник