На громадський транспорт Запоріжжя наклали карантинні обмеження

На громадський транспорт Запоріжжя наклали карантинні обмеження

Фото Миколи ТИМЧЕНКА, “День”

Через зростання кількості хворих на коронавірус у Запоріжжі, яке знаходиться у червоній зоні з 18 жовтня, ввели обмеження на проїзд у громадському транспорті.

Відповідне рішення ухвалили сьогодні, 31 жовтня, під час засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС, повідомляє “Укрінформ”.

“Заборонити додатково на території міста Запоріжжя у період з 00:00 годин 1 листопада 2021 року: пасажирам (крім осіб, які не досягли 18 років) користуватися послугами регулярних та нерегулярних перевезень автомобільним транспортом, міським електричним у приміському, міському сполученнях без наявності у них негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту, проведеного не більш як за 72 години до дня поїздки; або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини … або одужання особи від зазначеної хвороби (наявність довідки – ред.)”, – йдеться у протоколі.

Як раніше повідомлялось, у Запоріжжі заборонили дітям до 18 років відвідувати ТРЦ без супроводу дорослих, які мають відповідні ковідні документи.

Ковідні госпіталі Запоріжжя заповнені на 80%. За останню добу в області зареєстровано 655 випадків захворювання на COVID-19. За добу від ускладнень коронавірусної хвороби померло 9 людей.

КоронавірусСуспільствоТранспорт
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.