Львівщина карантинна: 1400 нових хворих і можливість відвідувати музеї

Львівщина карантинна: 1400 нових хворих і можливість відвідувати музеї

Фото з архіву «Дня».

Згідно з інформацією, що її надав Центр здоров’я та медичної статистики Львова, за добу, що минула, 3 листопада, лабораторні центри міста й області провели 3109 ПЛР-тестів, з них 1400 – позитивні (490 – серед львів’ян).

За попередню добу із діагнозом COVID-19 по області госпіталізували 348 осіб. Скерували на самоізоляцію – 3109. Летальних випадків – 44. В реанімації –207 хворих, з них на апаратах ШВЛ – 65.
На ранок сьогодні, 4 листопада, у стаціонарах міста із пневмоніями перебувають 949 осіб: 886 із них мають Covid-19, 67 осіб – у реанімації, 60 пацієнтів підключені до апаратів ШВЛ.

За останню добу до медзакладів Львова доправили 104 особи (із них вакцинованих – 12), виписали 98. Померлих – 22.

Львівщина карантинна: 1400 нових хворих і можливість відвідувати музеї

Загалом за весь час пандемії в області підтверджено 186866 випадків інфікування коронавірусом. З них у Львові – 87744. За цей час 70638 містян вже одужали, 2293 особи померли.

За словами голови Львівської облдержадміністрації Максима Козицького, дотримання карантинних обмежень «червоної» зони (а Львівщина перебуває у ній від 30 жовтня) перевіряють понад 50 мобільних груп з працівників поліції та ГУ «Держпродспоживчслужби», які  здійснюють перевірку об’єктів господарювання. Також у ЛОДА говорять про 22 відсотки населення, що вже отримали дві дози вакцини.

Своєю чергою, Львівський міський голова Андрій Садовий, який учора відвідав Лікарню швидкої допомоги, вкотре наголосив, що 95 відсотків пацієнтів з ковідом – не вакциновані. Додав, що Лікарня швидкої допомоги найближчим часом відкриє нове реанімаційне відділення, а Восьма лікарня запустить власні кисневі станції, які зроблять її менш залежною від заводу, який сьогодні працює на всі західні області України. Також повідомив, що сьогодні на сесії міськради депутати голосуватимуть за купівлю нових ШВЛ та облаштування нових відділень.

Тим часом, від 4 листопада у Львові дозволено відвідувати музеї та галереї. Відповідне рішення прийняла учора на позаплановому засіданні комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Львова.

Відвідування культурних закладів має бути індивідуальним, без проведення екскурсій, з розрахунку 1 людина на 10 м2 або не більше 50% заповненості площі приміщення. «Необхідною умовою є наявність у всіх працівників та відвідувачів свідоцтва про вакцинацію або негативного ПЛР чи експрес-тесту», – уточнюють у прес-службі Львівської міської ради.

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів.

Коронавірус
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.